27.10.2017 g. 18.00 Bezpłatny kurs astrologii – Saturn – Miłka Krogulska

Zapraszamy na bezpłatny i otwarty dla wszystkich kurs astrologii prowadzony przez Miłosławę Krogulską w ramach działalności Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Tematem najbliższych zajęć będzie symbolika planety Saturn i jej rola w horoskopie urodzeniowym.

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza 27.10.2017 o g. 18.00
na wykład Miłosławy Krogulskiej
„Saturn w horoskopie”
w ramach bezpłatnego Kursu astrologii

Zapraszamy na bezpłatny i otwarty dla wszystkich kurs astrologii prowadzony przez Miłosławę Krogulską w ramach działalności Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego.

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony www.Astroportal.pl oraz www.Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: „Astrologia Profesjonalna” oraz „Tarocista”. Mieszka w Warszawie.

Miejsce: Central Tower, Warszawa, Al. Jerozolimskie 81, sala nr 1, XIV piętro ( w sąsiedztwie Dworca Centralnego)

Warunki uczestnictwa: kurs „Astrologia od podstaw” jest bezpłatny dla członków i dla osób niezrzeszonych, serdecznie zapraszamy!

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, e-mail info (at) polskaastrologia.pl

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne

Serdecznie zapraszamy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *